Чортків online

Баскетбольний клуб «Кристал» Чортків розпочав новий сезон!

Баскетбольний клуб «Кристал» Чортків розпочав новий сезон!
 
Молоді баскетболісти фізкультурно-спортивного клубу «Кристал» Чортків розпочали новий сезон у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі України. З п’ятниці по неділю у спортивному комплексі «Економіст» талановиті чортківчани протистояли двом командам з Одеси, а також Збірній Харківської області.
 
З перших секунд дебютної гри було помітно, що чортківчани заскучали за професійним баскетболом та офіційними іграми. Тим паче – у рідних стінах, коли глядачі – найближчі, найцінніші люди. Попри непоступливість команди Збірної Харківської області, «кристалівці» протягом всієї гри впевнено себе почували та вели у рахунку. У підсумку – така важлива і бажана перемога із комфортним рахунком 91:81.
 
У суботу та неділю чортківчанам протистояли дві імениті команди з Одеси – СДЮСШОР-2 ім. Літвака та ЮК-Баскет. На жаль, першій, більш досвідченій команді, яка неодноразово ставала чемпіоном Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги, «Кристал» поступився – 78:86.
 
Втім, вже у неділю в не менш напруженому поєдинку чортківчани набрали чергові дві залікові пункти, перемігши ЮГ-Баскет 61:54. У результаті трьох матчів «Кристал» набрав 5 очок та ділить третє місце із СДЮСШОР-5 Дніпро, ЮГ-Баскет Одеса та КСЛІ Київ. Першу сходинку наразі ділять СДЮСШОР-2 ім. Літвака та СДЮСШОР-16 Київ, котрі поки що не знали смаку поразки та набрали максимальну кількість очок.
 
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 3-91-19
тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua