Чортків online

Баскетбольний клуб «Тернопіль-ТНЕУ-2-Кристал» Чортків двічі поступається хмельничанам

Баскетбольний клуб «Тернопіль-ТНЕУ-2-Кристал» провів матчі другого туру Першої ліги проти БК «Хмельницького», двічі поступившись із майже однаковим рахунком – 71:91 та 70-91. Попри це, чортківчани зберегли за собою друге місце у турнірній таблиці.

У першій грі чортківчани нічим не поступались гостям протягом двох чвертей. Ба більше, навіть перемагали – 44:43. Переломною стала третя чверть, де хмельниччани розгромили господарів із рахунком 10:24. Команді «Тернопіль-ТНЕУ-2-Кристал» так і не вдалось переламати хід гри, тож БК «Хмельницький» впевнено взяв два залікові пункти.

За майже ідентичним сценарієм проходила і друга зустріч двох команд. Фактично у кожній з чвертей хмельниччани були на пів голови вищі за своїх опонентів, постійно перемагаючи – 19:22, 16:25, 14:30. Чортківчанам вдалось трішки скоротити відставання у останній чверті, перемігши 21:14.

Рубрики: Важливі | Новини