Чортків online

Чортківські баскетболісти обіграли діючих чемпіонів та піднялись у таблиці

Чортківські баскетболісти обіграли діючих чемпіонів та піднялись у таблиці
 
З 8 по 10 листопада проходив черговий тур Юнацької баскетбольної ліги України, де вже всім відома команда ФСК «Кристал» Чортків знову вразила всю країну, перемігши діючих чемпіонів, що дозволило закріпитись у верхній частині турнірної таблиці.
 
Перша гра проти діючих чемпіонів Юнацької баскетбольної ліги – СДЮШОР-16 (Київ) – була неабияким випробуванням для вже досвідченої та зіграною чортківської команди. До останніх секунд не було зрозуміло, хто ж більше заслуговує на перемогу. Шальки терезів постійно перехилялись то в одну, то в іншу сторону. Наприкінці останньої чверті за п’ять фолів судді видалили лідера «Кристала» Владислава Ніколайчука, котрий закинув 33 очки – половину від загального результату! Втім, навіть без лідера чортківчани, програючи 5 очок, змогли переламати хід гри та мінімально перемогти – 66:64!
 
Другий ігровий день видався не таким вдалим, як попередній. Програвши першу чверть проти БК «Черкаські мавпи-ОСДЮСШОР» (Черкаси), «кристалівці» протягом всієї гри намагались відігратись. На жаль, у завершальній частині гри більш досвідчені черкащани пішли у відрив та у результаті впевнено перемогли – 57:71.
 
В останній грі «Кристалу» протистояла команда КСЛІ (Київ), яка до зустрічі із чортківчанами програла лише раз. Нашу команду хороша статистика опонентів зовсім не бентежила, ба більше – «Кристал» дуже впевнено протягом всієї гри вів у рахунку, у результаті – спокійні 76:63.
 
Таким чином, у верхній частині турнірної таблиці важко виділити лідера, адже щільність шалена:
1. СДЮСШОР-5 (Дніпро) – 11 очок
2. СДЮШОР-16 (Київ) – 11 очок
3. СДЮСШОР-2 ім. Літвака (Одеса) – 11 очок
4. «Кристал» (Чортків) – 10 очок
5. Черкаські мавпи-ОСДЮСШОР (Черкаси) – 10 очок
6. КСЛІ (Київ) – 10 очок
 
 
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 3-91-19
тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua