Чортків online

Мандрівний фестиваль Docudays UA у Чорткові. День другий

Мандрівний фестиваль Docudays UA у Чорткові. День другий
 
Вчора, 28 листопада, у сесійній залі Чортківської міської ради у рамках мандрівного фестивалю документального кіно Docudays UA показували другу із трьох запланованих стрічок. Фільм «Сакава» режисера Бена Асамоа, спільного виробництва Бельгії та Нідерландів.
 
Сакава – новітній засіб заробітку засобами інтернет-шахрайства. Він доволі поширений у найбідніших країнах Центральної Африки.
 
Режисер Бен Асамоа виріс у Гані, у підлітковому віці разом із матір’ю переїхав до Бельгії. Під час навчання часто відвідував свою рідну країну. Дізнавшись, що його друзі дитинства стали інтернет-шахраями, зняв про це фільм «Сакава».
 
Що за людська історія стоїть за явищем інтернет-шахрайства? «Сакава» знайомить нас із трьома підлітками з Гани, які з відчаю вдаються до онлайн-ошуку за допомогою чорної магії. Ама – молода мама й новачок у справі. «ОдинДолар» намагається назбирати гроші на подорож до Італії. Френсіс – найдосвідченіший шахрай, який навчає цьому ремеслу решту. Те, що на Заході вважають аферизмом, для «хлопців Сакави» – просто використання доступних ресурсів. Цими ресурсами стають відходи електронної техніки, які Захід надсилає до Гани.
 
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 3-91-19
тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua