Чортків online

У Чорткові відбувся майстер-клас «Новорічна екоіграшка»

У Чорткові відбувся майстер-клас «Новорічна екоіграшка»
 
Вчора, 11 грудня, у приміщенні Чортківської міської музичної школи працівниця школи провела для дітей та всіх охочих другий із трьох запланованих новорічних майстер-класів під назвою «Новорічна екоіграшка».
 
Для того, щоб власними руками створити новорічну іграшку, котру можна було б почепити на ялинку або ж просто додати краси у своєму будинку, не потрібно було брати із собою нічого. Адже все необхідне вже було у невеличкій імпровізованій майстерні.
 
Варто зазначити, що у приміщенні, де творилась «магія», ніде було голці впасти – охочих зробити новорічну прикрасу було справді багато. У такій творчій справі головне – бажання, якого у дітвори було вдосталь. У кожного витвір виходив особливим. Пропонуємо вам переглянути, як не одна пара дитячих рук трудилась над створенням красивої новорічної прикраси.
 
Запрошуємо на останній новорічний майстер-клас «Різдвяний декор», який відбудеться сьогодні, 12 грудня, о 13:30 в приміщенні міської дитячої бібліотеки №2, що по вул. Залізнична. З собою бажано мати скляні ємності нестандартної форми.
 
 
 
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua