Фото- та відеозйомка військових об’єктів заборонена!
Центральним управлінням безпеки військової служби ЗСУ виявлені випадки, коли цивільні особи проводять відео та фотозйомки об’єктів військового призначення, а надалі викладають матеріали в мережі Інтернет.
Нагадуємо, що фото- та відеозйомка вищезгаданих місць в Україні заборонена чинним законодавством, а за порушення – передбачена відповідальність.
Останні новини
На 93 році життя відійшов у вічність актор, народний артист України, почесний житель Чорткова Борис Михайлович Мірус…
Борис Мірус – добре знана постать не лише на теренах нашого краю, а й далеко …Читати даліРятувальники та міська влада попереджають про небезпеку пожеж в природних екосистемах
Щороку пожежі в природних екосистемах завдають великої шкоди державі. Страждає природа, створюється ризик дорожніх аварій, …Читати даліНад чим працювали комунальні служби Чортківської громади протягом минулого тижня?
КП «Чортківький ККП»: – грейдерували обочини у парку «Моклеків» (вул. Білецька) та проїжджої частини вул. …Читати даліВідбулась атестація педагогічних працівників і керівників закладів освіти
Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України …Читати даліЧортківська громада долучилася до всесвітнього проекту «Озеленення планети»
Сьогодні, 10 квітня, мешканці зі 100 країн світу долучаються до глобального екологічного проекту «Озеленення планети». …Читати далі