Чортків online

У Чорткові понищили підніжжя пам’ятника Петру Хамчуку

Днями у Чорткові понищили підніжжя пам’ятника Петру Хамчуку – командира куреня «Сірі вовки», поручика Української Повстанської Армії. Зі слів пані Марії Ноги, котра працює неподалік пам’ятника, це зробили діти, катаючись на скейтах та самокатах.

Чортківська міська рада вкотре закликає батьків слідкувати, як і де проводять час їхні діти, а також звертається до молоді – займаючись улюбленою справою, не забувайте, де знаходитесь, а також цінуйте майно громади! На жаль, схожа ситуація і у вхідній частині парку культури та відпочинку ім. І.Франка, де елементи благоустрою вже неодноразово пошкоджували скейтери та любителі покататись на самокатах.

Згідно з Правилами благоустрою Чортківської міської ради (р. 2, п. 2.4), громадянам забороняється порушувати (руйнувати чи псувати) вулично-дорожню мережу та інші елементи благоустрою. За це передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 340 до 1360 гривень!

Також нагадуємо, що перший скейт-парк у Чорткові вже зовсім скоро з’явиться у парку ім. І.Франка. Він буде обладнаний спеціальним спорядженням та трамплінами, де всі охочі зможуть кататися на на роликах, скейтах, трюкових самокатах та велосипедах.

Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 3-91-19
тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua