Чортків online

На Чортківщині триває операція «Безпечне літо»

На Чортківщині триває операція «Безпечне літо»

Забезпечення безпеки дітей під час літнього відпочинку – така основна мета профілактичних заходів, до яких залучені працівники ювенальної превенції Чортківщини. Працівники поліції налагодили та підтримують постійну комунікацію з органами місцевого самоврядування, зокрема з Чортківською міською радою.

Цьогорічні канікули діти не мали змоги провести в таборах, тому більшість з них самостійно, допоки батьки на роботі, організовують своє дозвілля. Найчастіше – на свіжому повітрі та поблизу водойм. Аби надзвичайні події не змарнували літні канікули школярів та їх батьків, працівники поліції насамперед перевіряють місця відпочинку біля водойм.

Дітям правоохоронці нагадують про основні правила безпечного поводження на воді, а батькам наголошують не допускати купання малолітніх та неповнолітніх у воді без нагляду дорослих.

Також представники закону проводять профілактичні заходи щодо попередження продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів з продавцями магазинів та закладів громадського харчування. За вчинення такого правопорушення передбачено адміністративну відповідальність в порядку ч. 2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 3-91-19
тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua