Чортків online

У Чорткові продовжують будувати великий спортивний комплекс

 
Триває будівництво великого спортивного комплексу, який складатиметься із двох багатофункціональних спортивних майданчиків, по вул. Січинського, що у мікрорайоні Кадуб. Місце обрали неспроста, адже у цьому мікрорайоні проживає понад десять тисяч чортків’ян, саме тут знаходиться найбільша у місті школа, кілька дитячих садків, тож є багато молоді та сімей із дітьми.
 
«Ідея збудувати на місці старого спортивного майданчика новий сучасний виникла вже давно. Тогоріч була розроблена проектно-кошторисна документація, а вже у цьому році проект подали на конкурс у Державний фонд регіонального розвитку, отримавши позитивний результат», – розповів міський голова Володимир Шматько.
 
У результаті проведення тендеру через систему державних закупівель «Prozorro» спортивний комплекс будує ТОВ «ЗАХІД-МАСТЕРФАЙБР». Його загальна вартість – 3 млн 780 тис. грн, з яких 3 млн 402 тис. грн – кошти із Фонду регіонального розвитку, а 378 тис. грн – з бюджету міста.
 
Згідно з проектом, розмір спортивного комплексу становитиме 39×36 м. Він буде умовно поділений на дві частини. Там буде все необхідне для гри у футбол, баскетбол, гандбол, волейбол та теніс. Зокрема:
ворота та сітка для мініфутболу;
баскетбольні стенди та сітки;
волейбольно-тенісні стійки;
стадіонні сидіння.
 
Окрім цього, на території також встановлять ряд спортивних вуличних тренажерів:
«жим від грудей»;
«жим ногами»;
«маятник твістер»;
«повітряний ходок»;
«орбітек»;
«тренажер гребний»;
«станція Multifitness».

 

Будівництво спортивного комплексу повинні закінчити восени. Також нагадаймо, що схожий майданчик нещодавно відкрили на стадіоні «Харчовик», який знаходиться у парку культури та відпочинку ім. І. Франка.
 
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 3-91-19
тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua