17 вересня – День рятувальника!
17 вересня – День рятувальника!
Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожного дня виконують рятувальники. Щоразу, ризикуючи власним життям та здоров’ям, ви за першим покликом вирушаєте в епіцентр подій, безстрашно рятуєте людей, гасите пожежі, ліквідовуєте завали, руйнування та інші наслідки катастроф.
Дорогі рятувальники, дозвольте привіти вас із професійним святом. Від усієї душі бажаю вам наснаги, міцного здоров’я, добробуту у родинах, невичерпної сили та енергії.
Щиро дякую колективам Чортківського РВ ДСНС у Тернопільській області та державної пожежно-рятувальної частини – 6 і їхнім керівникам – Володимиру Закалову та Миколі Погорецькому за невтомну працю, самовідданість та готовність завжди першими прийти на допомогу.
З повагою, міський голова Володимир ШМАТЬКО
З 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України (ПФУ) починає призначати та виплачувати певні види соціальної допомоги, раніше надані органами соціального захисту населення
ПФУ нараховуватиме громадянам допомогу після отримання даних з Єдиної інформаційної системи соціальної сфери та Єдиного …Читати даліЗвертаємось до кожного, хто відчуває в собі силу, мужність і бажання захищати нашу Батьківщину!
154-та окрема механізована бригада запрошує кожного, хто готовий стати на захист України, приєднатися до нашого …Читати далі«Вікі любить Землю» запрошує до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії!
З 1 по 31 липня в Україні триває найбільший у світі фотоконкурс памʼяток природи «Вікі …Читати даліСЕЛО ГОРІШНЯ ВИГНАНКА ЗАЛИШИЛОСЬ БЕЗ СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ!
Через чиюсь невдалу витівку або ж чергову безглузду крадіжку село Горішня Вигнанка тимчасово залишилось …Читати даліІСТОРИЧНИЙ ЦЕНТР МІСТА – БЕЗ ДРОТІВ НАД ГОЛОВОЮ!
21 липня о 12:00 год. у сесійній залі Чортківської міської ради відбудеться робоча зустріч …Читати далі