Чортків online

Учні спортивних класів Чортківської СШІ ім. Р. Ільяшенка безкоштовно займатимуться в басейні «Палацу дітей та юнацтва»

На черговому засіданні виконкому прийняли рішення звільнити від сплати за заняття в басейні «Палацу дітей та юнацтва» учнів спортивних класів Чортківської СШІ ім. Р. Ільяшенка. Таких у навчальному закладі на даний момент – три, в них навчається 68 учнів.  Один місяць  (8 відвідувань) занять усіх дітей в басейні вартуватиме міському бюджету близько 109 тис. грн.

Нагадаймо, що в серпні цього року, за ініціативи міського голови Володимира Шматька, виконком вирішив знизати ціни на заняття в навчально-оздоровчому комплексі. 

У навчальному році 2020-2021 діятимуть наступні тарифи:

– для учнів закладів загальної середньої освіти та для груп плавання спільно з батьками  жителів Чортківської міської територіальної громади в сумі 200 грн за одну особу (було 250 грн);

– для учнів закладів загальної середньої освіти та для груп плавання спільно з батьками, які не проживають у Чортківській міській територіальній громаді в сумі 350 грн за одну особу.

Окрім того, безкоштовно у басейні займатимуться: діти-сироти, напівсироти, діти учасників АТО/ООС, сім’ї, де четверо і більше дітей.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту