Чортків online

У Чорткові по вул. Бандери замінять мережу водопроводу, збудують дощову каналізацію та оновлять вуличне освітлення

У Чорткові вулицю Степана Бандери очікують великі зміни. Сьогодні, 1 грудня, відбулась робоча зустріч міського голови Володимира Шматька, його заступника Василя Воціховського, начальника водоканалу Віктора Гордієнка, начальника КП «Міськсвітло» Петра Провального, директора «Тернопільводпроект» Леоніда Сидоренка та проектанта Володимира Хованця, де обговорювали всі аспекти заміни водопровідних мереж вздовж всієї вулиці Бандери, будівництва дощової каналізації та оновлення вуличного освітлення.
 
До ремонтних робіт на вул. Ст. Бандери влада міста вирішили підійти комплексно та відповідально. Заміна старого трубопроводу на даній вулиці має справді стратегічне значення у двох аспектах.
 
Перший – стабільно чиста вода у кранах чортків’ян буде тільки тоді, коли замінять всі мережі водопостачання у місті. Це надзвичайно дороговартісний та довготривалий процес, втім вже п’ятий рік влада Чорткова вкладає у це кошти платників податків. Це не дитячий майданчик, нова дорога чи тротуар, котру побачать та оцінять відразу всі, це спершу повністю непомітний процес, який дає результат лише у кінці.
 
Другий аспект – дорожнє покриття на вул. Ст.Бандери вже давно потребує капітального ремонту. Але перед початком пошуків державних чи грантових коштів, котрі можна було би залучити на ремонт дороги, потрібно замінити всі підземні комунікації.
 
Більше того, у міській раді Чорткова хочуть не лише замінити стару мережу водопостачання, а й вивчають можливості проектування на вул. Ст. Бандери сучасної дощової каналізації, а також реконструкції електричних мереж вздовж вулиці. Зокрема є намір заховати лінії електромереж під землю, як це роблять у країнах Європи.
 
Проектанти дослухались до всіх пропозицій та зауважень представників влади міста та керівників комунальних підприємств, висловили свої доповнення, на основі чого створюватимуть проектно-кошторисну документацію робіт. Очевидно, що всі заплановані роботи неможливо буде виконати за один чи два бюджетних роки, втім вже у наступному 2021 році розпочнеться реалізація першого етапу.
 
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua