Чортків online

Над чим працювала муніципальна варта Чортківської громади у листопаді?

Чимало часу працівники муніципальної варти Чортківської громади приділяють виїздам на виклики, розгляду скарг та заяв мешканців щодо вирішення спірних питань. До прикладу, за останній місяць таких заяв було 23. Зазвичай, зміст звернень – це непорозуміння між сусідами, порушення правил благоустрою, спалювання сухої трави чи викидання сміття у неналежному місці.  

Протягом листопада працівники муніципальної ради Чортківської міської ради здійснювали обхід приватних секторів громади задля виявлення порушень правил благоустрою. В підсумку, було складено 11 протоколів за порушення статті 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», з яких: 3 – за псування комунального майна; 4 – за спалювання сухої природної рослинності; 2 – за проведення земельних робіт без дозволу; 1 – за порушення правил благоустрою (за викид сміття на проїжджу частину); 1 – за самовільну зрізку дерев.

Окрім того, протягом останнього тижня «муніципали» здійснювали роз’яснювальну роботу з мешканцями громади щодо кронування дерев. За словами працівників муніципальної варти люди повинні слідкувати за тим, щоб гілки дерев не виступали за межі подвір’я і не перешкоджали руху транспорту чи пішоходів.

«Головне завдання наших працівників – слідкувати за тим, щоб мешканці громади дотримувалися правил благоустрою, не допускати стихійної торгівлі тощо.

Хочеться також наголосити та нагадати, що усі жителі громади повинні заключити договори на вивезення твердих побутових відходів. Нещодавно ми виявили чимало приватних підприємців, які не платять за вивезення сміття, а просто викидають його у контейнери із багатоквартирних будинків чи ті, які стоять по вулицях міста. Спочатку ми просто попереджуємо, але якщо вони не вирішать це питання ми вимушені будемо їх штрафувати», – зазначив начальник муніципальної варти Назарій Пиптик.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту