У Чорткові готуються до зимових свят: вже встановили головну ялинку, а вулиці міста прикрашають світловими ілюмінаціями
Хоча до новорічних свят залишилося ще півмісяця, проте підготовка триває повним ходом. Вулиці Тараса Шевченка та Степана Бандери комунальники одягають у світлову ілюмінацію, а на площі Героїв Євромайдану вже встановили головну ялинку, котра тішитиме чортків’ян та гостей міста протягом зимових свят.
До слова, новорічну красуню безкоштовно подарувало місту ОСББ «Козеріг», що по вул. Січинського, 11. Ялинка вже не перший рік заважала деяким мешканцям. Зрізати дерево довелось через те, що воно майже повністю перекривало доступ світла в деякі квартири. Була створена відповідна комісія. У квартирах робили замір освітленості, котрий підтвердив низький показник. Вирішили не зрізати ялинку навесні чи влітку, а почекати до зими та подарувати її місту.
Приблизна висота зеленої красуні – 12 метрів. В скорім часі працівники КП «Благоустрій» розпочнуть одягати дерево в новорічні прикраси та гірлянди. Про дату і формат відкриття ялинки повідомимо згодом.


429 окрема бригада БпС «АХІЛЛЕС»
429 окрема бригада безпілотних систем «АХІЛЛЕС» – це добровольчий підрозділ, сформований у перші дні …Читати далі
РУХ ДО ПЕРЕМОГИ: БЛАГОДІЙНИЙ ЗАБІГ ДО 30-РІЧЧЯ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ У ЧОРТКОВІ!
28 червня з нагоди 30-ї річниці Дня Конституції України у парку ім. І. Франка …Читати далі
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЧОРТКІВСЬКОГО РЕМ: ХТО ПОВИНЕН ОБРІЗАТИ ДЕРЕВА БІЛЯ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ?
Чортківський РЕМ повідомляє, що усі підприємства, установи, організації, а також громадяни, котрим надано у …Читати далі
КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ – НЕ РЕКОМЕДУЄТЬСЯ!
На черговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) Чортківської …Читати далі
ХТО ІЗ ВИПУСКНИКІВ ОТРИМАЄ ГРОШОВІ ВИПЛАТИ ІЗ БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ?
Грошові винагороди цьогоріч отримають випускники закладів загальної середньої освіти, які досягли високих результатів за …Читати далі






