Чортків online

На свято Водохреща у кранах чортків’ян тече освячена вода!

У Чорткові вже кілька років поспіль у велике релігійне свято Хрещення Господнього на насосній станції “Хлораторна”, з якої подається вода майже на все місто, проводиться обряд освячення води. Таким чином, в цей день навіть вода, що тече з кранів жителів міста, наділена особливими властивостями.
 
Цьогоріч на насосній станції рано-вранці обряд водосвяття проводив священник церкви Святої Покрови отець Андрій Левкович. Також у обряді взяли участь заступник міського голови Чорткова Василь Воціховський, начальник Чортківського водоканалу Віктор Гордієнко та працівники водоканалу.
 
У цей день вода має особливу силу. Адже Господь став на річку Йордан і наділив воду цілющими властивостями. З того часу минуло багато років, але ми в день святого Водохреща цією водою освячуємо наші домівки, все, що навколо нас, вживаємо ії. Вода в цей день має цілющі властивості як для душі, так і для тіла, якщо вживати її з вірою. Такими ж властивостями після обряду освячення наділена сьогодні і вода, що тече з кранів чортків’ян.
 
Христос хрещається! У річці Йордані!

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту