Чортків online

Новопризначена заступниця міського голови Чорткова Людмила Колісник розповіла про свої досягнення під час роботи у Теребовлі

 
Минулого четверга, 28 січня, рішенням сесії на посаду заступниці міського голови призначили Людмилу Колісник. До цього Людмила Миколаївна працювала на аналогічній посаді у Теребовлі. У Чортківській міській раді вона також куруватиме галузь культури, займатиметься молодіжною політикою, туризмом та міжнародними відносинами.
Про успішно реалізовані проекти у сусідній ОТГ Людмила Миколаївна радо розповіла нам. Окрім того, вона поділилися планами щодо розвитку Чортківської громади. Розмова вийшла насиченою та тривалою, тому спершу ми опублікуємо частину інтерв’ю, у якій Людмила Миколаївна розповіла про роботу у Теребовлянській міській раді.
? Людмило Миколаївно, розкажіть декілька слів про себе та досвід роботи у місцевому самоврядуванні.
✅ Загалом, трудову діяльність я розпочала з посади наукового співробітника Теребовлянського історико-краєзнавчого музею. Це було типове «радянське» приміщення, хоч і з достойними експонатами. Я розуміла, що схожих закладів в Україні тисячі. Тому виникло бажання оновити музей, зробити його сучасним і цікавим для всіх.
Розпочала спілкування з міським головою про виділення коштів на ремонтні роботи, проведення виставок тощо. Паралельно з цим курувала художній планер, який тоді проходив у Теребовлі. Спочатку на волонтерській засаді працювала з міською радою, допомагала в організації різних культурних подій, а згодом мені запропонували очолити відділ з гуманітарних питань. Саме тоді я зініціювала створення молодіжної ради, яка складалася із 15 дівчат та хлопців, які хотіли змінювати своє місто на краще.
Разом із цими молодими людьми ми започаткували ряд цікавих речей: «еко-місяць» у дошкільних закладах, різноманітні конкурси, фестивалі для дітей, випустили першу дитячу збірку віршів, малюнків, прози про Теребовлю.
Одним із великих досягнень була організація одного з найбільших фестивалів у Теребовлі «Парад наречених» у 2015 році. На той час участь у ньому взяло 32 дівчини. Це досить багато, як на мене. У Рівному, до прикладу, учасниць було 36. Тоді до Теребовлі з’їхалися фотографи зі всього Тернопілля і фестиваль дуже сподобався місцевим жителям.
? Які реалізовані проекти у Теребовлі ви вважаєте найуспішнішими?
✅ Після створення Теребовлянської у ОТГ у 2016 році, громада отримала у своє підпорядкування 22 приміщення будинків культури і клубів, на утримання яких потрібно було спрямувати значні кошти з бюджету. Для оптимізації бюджетних витрат та підвищення ефективності сфери культури, керівництво громади прийняло рішення про об’єднання вказаних об’єктів. Такі об’єднання отримали назву Центри культури і дозвілля.
На сьогодні таких центрів у Теребовлянській громаді п’ять (м. Теребовля, с. Довге, с. Ласківці, с. Лошнів, с. Підгайчики), які об’єднують усі 25 сіл ОТГ й адміністративний центр громади – Теребовлю та надають широкий спектр послуг. Вони усі працюють, це вже не просто будівлі, а дійсно заклади, де працюють талановиті люди і виховують таких же дітей.
Також ми перетворили типовий історико-краєзнавчий музей на музей-майстерню. Підвальні приміщення ми перетворили у майстерні для гончарства, розпису посуду, роботи з деревом тощо. Зараз там проводять різноманітні майстер класи та виставки. Завдяки грантовим коштам нам вдалося зробити капітальний ремонт приміщення, змінити зали музею, купити необхідне технічне обладнання.
Зараз там тривають роботи з облаштування території. В скорім часі там з’явиться кінотеатр під відкритим небом, велопарковки, корти для проведення масових заходів і навіть зона для проведення церемонії розпису молодят.
Продовження інтерв’ю очікуйте згодом.
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту