Чортків online

Інформація для суб’єктів господарювання про особливості прибирання прилеглої території взимку

Нагадуємо суб’єктам господарювання усіх форм власності, котрі працюють на території Чортківської громади, що вони повинні своєчасно прибирати прилеглу територію від снігу і льоду та посипати її протиожеледною сумішшю.

Як відомо, прибудинкова територія біля багатоповерхівок є власністю її мешканців. Себто, благоустрій та прибирання – це їх завдання. Там, де вирішили створити ОСББ, власники самотужки вирішують, як доглядати за прибудинковою територією. Дехто власноруч прибирає територію чи посипає обледенілі доріжки, інші для цієї роботи наймають підрядника.

Можна також заключити договір із КП «Чортків дім», яке обслуговуватиме ваше ОСББ.  За визначеними умовами та встановлену плату працівники комунального підприємства, до прикладу, розчистять від снігу пішохідну доріжку, місця для парковки чи проїзди між будинками.

Послугу із розчищення прибудинкової території чи подвір’я можна також замовити одноразово. Її вартість становитиме  150 грн за 1 годину прибирання. В цю суму входить оплата праці трактористу, витрати на пальне та обслуговування техніки.

За більш детальною інформацією звертайтеся за номером:0972715486  (Галина Василівна).

Пам’ятайте, своєчасне прибирання прибудинкової території це не лише красиво, але й безпечно.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту