Чортків online

Головою Чортківської районної асоціації футболу обрали Романа Шуригайла

У зв’язку зі змінами адміністративно-територіального устрою та утворенням нового великого Чортківського району, вчора, 22 лютого, відбулась конференція голів футбольних асоціацій із колишніх районів, які увійшли до Чортківського – Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Монастириського та Теребовлянського. Конференцію очолили голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик та його заступник Василь Заторський.
 
Одне з головних питань, яке обговорили члени конференції, було призначення нового голови Чортківської районної асоціації футболу. Рішенням делегатів та у відповідності до вимог статуту вибори відбувались шляхом відкритого голосування. За підсумками підрахунку голосів головою Чортківської районної асоціації футболу обрали Романа Шуригайла.
 
«Дякую всім за довіру! Відразу приступаємо до роботи. Спершу проведемо збори у кожній районній федерації, які поки що діють, та визначатимемо, які команди гратимуть у оновлено чемпіонаті», – зазначив Роман Шуригайло.
 
З його слів, чемпіонат буде поділений на зони задля того, щоб команди могли економити кошти на виїздах. А потім переможці кожної зони братимуть участь у Лізі Чемпіонів та Лізі Тернопільщини. Чемпіонат розпочнеться вже на початку квітня.
 
Також цікаво, що цьогоріч вперше розігруватиметься кубок оновленого Чортківського району, в якому може взяти участь близько 80 команд.
 
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua