Чортків online

Покращення комунікації між керівництвом громади та людьми – одне із ключових завдань

Голова Чортківської міської територіальної громади Володимир Шматько започаткував щомісячні наради щодо планів роботи з керівниками установ, котрі перейшли у підпорядкування Чортківської міської ради з січня 2021 року у зв’язку з реформою децентралізації.
 
Йдеться про лікарню, центр первинної медико-санітарної допомоги, стоматологічну поліклініку, інклюзивно-ресурсний центр, дитячо-юнацьку спортивну школу, будинок культури ім. К.Рубчакової, бібліотечну систему та міжшкільний навчально-виробничий комбінат трудового навчання і професійної орієнтації учнів.
 
Володимир Шматько наголосив на необхідності максимальної відкритості роботи кожної установи через постійне звітування про події та процеси, що відбуваються в конкретній установі, через власні канали комунікації, а також через сайт та Facebook-сторінку Чортківської міської ради.
 
Такі новації мають на меті доносити до людей інформацію про роботу комунальних установ, особливо лікувальних закладів, використання коштів на їх функціонування, ремонт, облаштування, а також отримання зворотної інформації від мешканців громади щодо якості надання послуг, їх повноти, корисності та потрібності, тобто налагодження якісної комунікації між людьми і керівництвом громади.
 
Також керівники установ отримали доручення вивчити найкращі зразки функціонування аналогічних закладів у інших громадах України, що дозволить і якісніше надавати послуги людям, і більш раціонально використовувати кошти платників податків.
 
Заступник міського голови Віктор Гурин отримав доручення здійснити об’їзд ФАПів у громаді, вивчити потреби сімейних лікарів для підвищення якості їхньої роботи, забезпечити облаштування правильних пандусів до медичних закладів Чортківської МТГ. Окрім того, Віктор Михайлович вивчатиме питання щодо організації роботи стоматологічної поліклініки та штатної чисельності установи.
 
У свою чергу, начальниця управління освіти, молоді та спорту Людмила Поліщук отримала завдання проаналізувати використання бюджетних коштів на функціонування міжшкільного навчально-виробничого комбінату та запропонувати нову, більш дієву модель роботи установи.
 
Також Людмила Миколаївна відповідатиме за проведення роз’яснювальної роботи серед учнів та батьків школярів із сіл громади щодо відвідування басейну, а також за організацію зручного графіку підвезення дітей шкільним автобусом із сіл в басейн та у зворотному напрямку.

  

Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua