Чортків online

 Служба за контрактом — це дуже нелегкий, відповідальний вибір

 Служба за контрактом — це дуже нелегкий, відповідальний вибір. Але це може змінити життя людини, самовиразитись у важкому сьогоденні.
Активну роз’яснювальну роботу з цього приводу ведуть фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості. 
З цією метою, 23 березня 2021 року відбувся черговий семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України для безробітних громадян віком від 18 до 55 років. 
На початку заходу, начальник відділу активної підтримки безробітних  Тетяна Сусла звернула увагу безробітних на особливості працевлаштування  у сучасних ринкових умовах та наголосила на одній з можливих форм зайнятості — військовій службі за контрактом.
Заступник командира артилерійського дивізіону з морально-психологічного забезпечення військової частини А3215, майор Ігор Слободян поінформував присутніх із перевагами служби за контрактом, умовами прийняття на військову службу. Не оминув увагою представник військового комісаріату і такі важливі питання, як матеріальне забезпечення, перспективи кар’єрного зростання, соціальний та правовий захист, безоплатна квліфікована медична допомога військовослужбовцям.
На завершення заходу присутні отримали вичерпні відповіді на свої численні запитання. Також представник військової частини залишив контактні дані для подальшого отримання індивідуальних консультацій стосовно військової служби за контрактом.
Покладаємо надії, що така співпраця допоможе людям знайти себе на сучасному ринку праці та самореалізуватися у професійному житті, що принесе успішний результат в майбутньому для кожного зокрема і суспільства в цілому.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту