Для Чортківської громади розроблять транспортну модель
У вівторок, 30 березня, міський голова Володимир Шматько зустрівся із представником ТОВ «Оресунд» Віктором Загребою. Дана компанія займається транспортним плануванням, розробкою схем дорожнього руху, проектуванням ефективної транспортної мережі міст тощо.
«Постійні проблеми із рухом громадського транспорту у нашій громаді – наболіле питання як для її мешканців, так і для представників влади. На жаль, є вулиці, по яких маршрутки не курсують, є напрямки, куди приватні перевізники відмовляються їхати, аргументуючи це низьким пасажиропотоком.
Ми плануємо створювати муніципальну транспортну компанію з пасажирських перевезень і придбати власний маршрутний транспорт. Одним із головних завдань комунальних маршруток буде надання якісних послуг для мешканців всієї громади. Ми тепер єдина Чортківська громади, і жителі всіх сіл повинні бути забезпечені якісним транспортним сполученням», – зауважив міський голова Володимир Шматько.
Окрім того, Володимир Петрович чітко окреслив, які нюанси обов’язково має включати нова транспортна модель Чортківської громади:
- Розвантаження історичної частини міста та організація нових паркомісць;
- Створення максимально зручного розкладу руху громадського транспорту. Він повинен повністю задовольняти освітні, культурні, медичні потреби мешканців. До прикладу, графік руху громадського транспорту повинен співпадати із розкладом занять в позашкільних навчальних закладах, щоб діти із сіл могли без перешкод відвідувати гуртки та секції.
- Можливість курсування громадського транспорту по вул. Незалежності та Шевченка.
- Максимально діджиталізувати громадський транспорт – впроваджувати електронний квиток, безготівковий розрахунок, можливість відслідковувати автобус в мобільному додатку.
- Підбір оптимальних варіантів автобусів, які будуть вільно пересуватися в межах міста та громади.
«Перш за все ми ретельно вивчаємо ситуацію, збираємо дані виявляємо та аналізуємо проблеми наявної транспортної мережі громади. Потім формуємо ряд транспортних рішень на основі наявних даних.
Загалом, завдання послуги транспортного планування – знайти оптимальне інфраструктурне рішення виходячи з транспортних проблем, потреб і цілей. Наші планувальники здійснюють збір та всебічний аналіз даних, генерують декілька варіантів рішень і допомагають обрати найбільш доцільне», – розповів Віктор Загреба.
Варто зазначити, що створення транспортної моделі Чортківської громади обов’язково включатиме громадські обговорення та опитування серед її мешканців.
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі