Чортків online

Для Чортківської громади розроблять транспортну модель

У вівторок, 30 березня, міський голова Володимир Шматько зустрівся із представником ТОВ «Оресунд»  Віктором Загребою. Дана компанія займається транспортним плануванням, розробкою схем дорожнього руху, проектуванням ефективної транспортної мережі міст тощо.

 «Постійні проблеми із рухом громадського транспорту у нашій громаді – наболіле питання як для її мешканців, так і для представників влади. На жаль, є вулиці, по яких маршрутки не курсують, є напрямки, куди приватні перевізники відмовляються їхати, аргументуючи це низьким пасажиропотоком.

Ми плануємо створювати муніципальну транспортну компанію з пасажирських перевезень і придбати власний маршрутний транспорт. Одним із головних завдань комунальних маршруток буде надання якісних послуг для мешканців всієї громади. Ми тепер єдина Чортківська громади, і жителі всіх сіл повинні бути забезпечені якісним транспортним сполученням», – зауважив міський голова Володимир Шматько.

Окрім того, Володимир Петрович чітко окреслив, які нюанси обов’язково має включати нова транспортна модель Чортківської громади:  

 «Перш за все ми ретельно вивчаємо ситуацію, збираємо дані виявляємо та аналізуємо проблеми наявної транспортної мережі громади. Потім формуємо ряд транспортних рішень на основі наявних даних.

Загалом, завдання послуги транспортного планування – знайти оптимальне інфраструктурне рішення виходячи з транспортних проблем, потреб і цілей. Наші планувальники здійснюють збір та всебічний аналіз даних, генерують декілька варіантів рішень і допомагають обрати найбільш доцільне», – розповів Віктор Загреба.

Варто зазначити, що створення транспортної моделі Чортківської громади обов’язково включатиме громадські обговорення та опитування серед її мешканців.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту