Чортків online

Чортківська громада долучиться до міжнародного проєкту «Озеленення планети», в рамках якого висадять 1 млн дерев у цілому світі

10 квітня у рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення планети» планується висадка 1 млн дерев за 24 години у всіх куточках світу. Чортківська громада також долучається до цієї ініціативи та запрошує усіх охочих зробити наше місто і села ще зеленішими!
 
Для того, щоб стати учасником Акції «1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу» потрібно:
✅висадити власне дерево
✅зареєструвати власне висадження дерева на сайті проєкту «Озеленення планети» https://greeningplanet.org/participant/
✅популяризувати тему озеленення планети.
 
«Запрошую усіх жителів нашої громади, дотримуючись карантинних вимог, в один день – 10 квітня – максимально змобілізуватись, долучитись до такого важливого проекту і висадити якомога більше дерев! Нам слід зрозуміти, що в умовах хворої природи не може бути здорових людей. Це аксіома. Виключно від нас залежить, яке майбутнє чекає на нові покоління», – зазначив голова Чортківської громади Володимир Шматько.
 
Проєкт має на меті привернення уваги людей до відновлення екосистеми України та планети загалом, а також розвиток екологічної свідомості українців. «Озеленення планети» – це не лише одноразова висадка мільйона дерев за добу у всіх куточках країни, це постійне сприяння висадженню нових парків та алей, проведення загальнодержавної інформаційної кампанії, організація освітніх воркшопів в навчальних закладах, започаткування міжнародного флешмобу «Озеленення України. Озеленення планети!» тощо.
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua