Чортків online

Центр надання адміністративних послуг Чорткова єдиний в Україні, де водночас працюють дві інформаційні система «Вулик» та «Трембіта»

Центр надання адміністративних послуг Чорткова – один із найкращих в Україні у багатьох показниках. Наш ЦНАП єдиний в країні, де водночас працюють дві інформаційні системи «Вулик» та «Трембіта». Це підвищує доступність та якість послуг, забезпечує надійне зберігання і захист інформації, а також дозволяє забезпечувати швидкий обмін даними між різними реєстрами. Словом, це дозволяє реєстраторам ЦНАПу працювати швидше та якісніше.
 
Окрім того, нещодавно Чортківський ЦНАП переміг у проекті «EGOV4UKRAINE» програми «U-LEAD з Європою» у відразу двох номінаціях – «Кращий ЦНАП» (керівник Артур Шимків) та «Кращий адміністратор ЦНАПу» (Ірина Сендзюк). Вигравши проект, Чортківський ЦНАП отримав кавову машину, а Артур Шимків та Ірина Сендзюк – планшети.
 
Тож вже сьогодні, 16 квітня, з метою відзняти відеоролик про Чортківський ЦНАП, як один з передових в Україні, а також нагородити переможців проекту «EGOV4UKRAINE» подарунками, до нашого міста завітала Анна Гладун – асистент проекту, комунікаційний експерт Анатолій Марцинковський, ІТ експерт з питань впровадження системи «Вулик» Микола Самар, експерт з електронних сервісів «Трембіти» Олег Бурба та експерт з впровадження системи «Вулик» Ірина Громова.
 
Також представники проекту зустрілись із міським головою Чорткова Володимиром Шматьком. Очільник міста розповів гостям про те, що колись ЦНАП знаходився за іншою адресою, що спричинювало певні труднощі для людей. Тому було прийнято рішення перенести його у фоє міської ради, де у «єдиному вікні» жителі громади швидко отримуватимуть якісні послуги. Втілення задуму в життя стало можливим завдяки плідній співпраці Чортківської міської ради із європейськими партнерами, зокрема шведською компанією NIRAS Sweden AB. У рамках програми «U-LEAD з Європою» ЦНАП безкоштовно отримав комп’ютерну техніку, якісне програмне забезпечення та офісні меблі. Фоє міської ради та кабінети, де розмістились працівники оновленого ЦНАПу, відремонтували за кошти платників податків громади.
 
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua