Порядок денний ІІ пленарного засідання тринадцятої сесії Чортківської міської ради VІІІ скликання.
1.Про затвердження проекту (про відмову) землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойчуку Стефану Павловичу для ведення особистого селянського господарства площею – 1,8300 га на території Росохацької сільської ради Чортківського району Тернопільської області
2.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність гр. Король В.А. в с. Бичківці Чортківського району Тернопільської області.
3.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Островській Т.П. за межами населеного пункту с. Пастуше Чортківського району Тернопільської області.
4.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передачу земельних ділянок безоплатно у власність громадянам в м. Чортків Тернопільської області.
5.Про надання дозволу Представництву Американського об’єднання комітетів для євреїв бувшого Радянського Союзу на розроблення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території Єврейського кладовища як території історико-культурного призначення по вул. Дмитра Пігути, – Незалежності, в м. Чорткові
6. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Чортківська центральна міська лікарня» на проведення робіт по об’єкту «Реконструкція приймально – діагностичного відділення КНП « Чортківська ЦМЛ» по вул. Дмитра Пігута,31Б в м. Чортків Тернопільської області»
7.Про надання дозволу на безкоштовну передачу майна міському комунальному ринку Чортківської міської ради.
8.Про покладення обов’язку щодо вчинення нотаріальних дій на території Чортківської міської ради.
9.Про затвердження Статуту міського комунального ринку Чортківської міської ради в новій редакції.
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі