Чортків online

Порядок денний ІІ пленарного засідання тринадцятої сесії Чортківської міської ради VІІІ скликання.

1.Про затвердження проекту (про відмову) землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойчуку Стефану Павловичу для ведення особистого селянського господарства площею – 1,8300 га на території Росохацької сільської ради Чортківського району Тернопільської області

2.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність гр. Король В.А. в с. Бичківці Чортківського району Тернопільської області.

3.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Островській Т.П. за межами населеного пункту с. Пастуше Чортківського району Тернопільської області.

4.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передачу земельних ділянок безоплатно у власність громадянам в м. Чортків Тернопільської області.

5.Про надання дозволу Представництву Американського об’єднання комітетів для євреїв бувшого Радянського Союзу на розроблення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території Єврейського кладовища як території історико-культурного призначення по вул. Дмитра Пігути, – Незалежності, в м. Чорткові

6. Про надання  дозволу  комунальному некомерційному підприємству            «Чортківська центральна міська лікарня»  на  проведення робіт  по об’єкту «Реконструкція  приймально – діагностичного  відділення         КНП   « Чортківська ЦМЛ» по вул. Дмитра Пігута,31Б в м. Чортків Тернопільської  області»

7.Про надання дозволу на  безкоштовну передачу майна міському комунальному  ринку  Чортківської міської ради.

8.Про покладення обов’язку щодо вчинення нотаріальних дій на території Чортківської міської ради.

 9.Про затвердження Статуту  міського комунального ринку Чортківської міської ради в новій редакції.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту