Отець Ігор Козанкевич: «Проблема залежності від алкоголю, наркотиків чи азартних ігор з кожним роком лише поширюється»
У п’ятницю, 28 травня, у сесійній залі міської ради працівники освітянської та культурної галузі, активні мешканці та молодь Чортківської громади зустрілися із духовним наставником реабілітаційного центру «Назарет» отцем Ігорем Козанкевичем.
В ході зустрічі отець Ігор розповів присутнім про згубний вплив алкоголю та наркотичних речовин, обговорив важливість підтримки осіб, в яких вже є залежність та детально розповів про основні напрями роботи центру.
«На жаль, проблема алкоголю, наркотиків, паління чи ігрової залежності з кожним роком стає все болючішою, а людей, що піддаються цим згубним звичкам все більшає. В ХХІ столітті з такою проблемою може зіткнутися кожен. Залежними зазвичай стають люди з слабкою силою волі, яких спіткала біда чи горе, а іншого виходу, крім алкоголю чи наркотиків вони не знайшли.
Проте найважче, напевно, дивитися на залежних підлітків чи дітей. За статистикою в Україні майже 80% підлітків у віці від 14 років вживають алкоголь кожних вихідних. Дорослі часто є свідками того, коли діти пробують слабоалкогольні напої, інколи навіть самі їм наливають. Такими вчинками ми виховуємо націю, яка буде шукати вирішення своїх проблем у склянці», – зазначив отець Ігор.
До слова, загальноцерковний реабілітаційний центр «Назарет» розпочав свою роботу ще в 2004 році. Спеціалісти центру працюють над усіма видами залежності і зі співзалежними – людьми, які живуть із залежними і потерпають від цієї негативної звички також. Курс реабілітації підбирається індивідуально, залежно від потреб людини. Окрім того, в центрі є групи як для чоловіків, так і для жінок.
Детальніше про реабілітаційний центр «Назарет» та програми звільнення від залежностей можна дізнатися за телефонами:
067 679 0506
099 661 6678
063 554 8778
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі