Чортків online

До Чорткова задля обміну досвідом приїхали гості із Кривого Рогу

Сьогодні, 8 червня, до Чорткова завітала делегація із міста Кривий Ріг Дніпропетровської області. Всі гості – депутати міської та районної рад, а також громадські активісти, які беруть активну участь у розвитку свого рідного міста, тож до Чорткова вони приїхали, аби обмінятись досвідом.
Під час зустрічі міський голова Чорткова Володимир Шматько розповів гостям про досягнення громади у сферах благоустрою, інфраструктури, економіки тощо.
Після заочного знайомства із містом та його досягненнями делегація вирушила на ряд об’єктів. Зокрема, гості оглянули очисні споруди, які вже працюють на повну потужність, парк культури та відпочинку ім. І. Франка, будівництво нового комунального ринку, багатофункціональні спортивні майданчики, що по вул. Д. Січинського та на стадіоні «Харчовик», а також термомодернізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №5.
Окрім того, на завершення на гостей із Дніпропетровщини чекатиме екскурсійна програма головними туристичними локаціями міста від Чортківського туристично-інформаційного центру.
Важливою передумовою успішності місцевої влади є постійне навчання та обмін досвідом з органами місцевого самоврядування та громадами, що володіють інноваційними підходами та стимулюють економічний розвиток своїх територій. Тож дякуємо гостям за візит, цінний обмін досвідом, а також бажаємо Кривому Рогу всіх гараздів на шляху до розбудови рідного краю!

   

   

   

  

Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua