Чортків online

Чортківський водоканал вивчив можливості системи телеінспекції труб

Раніше для того, щоб зрозуміти, у якому стані водопровідні або каналізаційні мережі, їх потрібно було розкривати. Але технології розвиваються, тож зараз для обстеження застосовується відеоінспекція труб – простий і оперативний метод, який полегшує експлуатацію комунікацій.
 
КП Чортків водоканал, йдучи у ногу з часом, звернувся до представників компанії «Imest» із проханням продемонструвати роботу системи відеоінспекції труб, маючи на меті у близькому майбутньому придбати її.
 
За допомогою даного методу з’являється можливість оцінити стан внутрішньої поверхні каналізаційних та водопровідних труб, досліджувати і діагностувати недоступні місця засмічень, тріщин або проломів.
 
Обстеження мереж проводиться за допомогою професійних відеодіагностичних комплексів. Відеокамера на гнучкому кабелі вводиться у трубопровід на потрібну довжину. Одержуване зображення передається на монітор у руках оператора, котрий відразу може аналізувати стан мережі або ж записувати відео на носій для складання повноцінного звіту.

Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua