Чортків online

Послугами Чортківського туристично-інформаційного центру скористалось пів тисячі людей

Понад п’ятсот туристів за останні два місяці скористались послугами Чортківського туристично-інформаційного центру. Організовуючи піші оглядові екскурсії історичними пам’ятками Чорткова та надаючи в оренду каяки для сплаву по Серету, ТІЦ менш ніж за два місяці заробив 14 тисяч гривень.
 
«Нашими послугами вже скористалось більше п’ятсот людей. Невеличка частина із них – офіційні делегації, котрі відвідували наше місто, тож для них екскурсії були безплатні. Окрім того, наразі є чимало екскурсійних груп, котрі ще не знають про те, що у нас є ТІЦ, тому таких туристів ми не можемо відслідковувати та відповідно порахувати. Але ми щоденно над цим працюємо», – розповів директор ТІЦу Степан Гречківський.
 
Також популярністю користуються нещодавно придбані каяки, на котрих можна сплавлятись по Серету від Скородинців до ГЕС у Чорткові. На найближчі два місяці усі вихідні вже заброньовані. Нагадаємо, вартість організації сплаву на одномісному каяку складає 500 гривень, на двомісному – 700. Сплав триває від трьох до п’яти годин.
 
Які послуги надає Чортківський ТІЦ та яка їхня вартість – дивіться за посиланням: https://www.chortkivmr.gov.ua/…/skilky-koshtuye…/
 
За всіма деталями телефонуйте за номером: 068-90-45-765.
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту