Чортків online

Оголошення про конкурс

Чортківська міська рада оголошує конкурс

на визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів

Відповідно до вимог Законів України «Про житлово-комунальні  послуги», «Про відходи», керуючись ст.30, ч.1 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Чортківської міської ради з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану території Чортківської міської  територіальної громади, оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих та рідких побутових відходів від населення, підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання на території міста Чорткова, Бичківського старостинського округу №1, Білівського старостинського округу №2, Росохацького старостинського округу №3, Скородинського старостинського округу №4, Горішньовигнанського старостинського округу №5, Пастушівського старостинського округу №6 Чортківської міської територіальної громади.

Організатор конкурсу: виконавчий комітет Чортківської міської ради.

Юридична адреса: Тернопільська обл., м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, буд.21, 48500 тел. (03552) 2-27-98.

Підстава для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Чортківської міської ради від 03.09.2021, № 420.

Час і місце проведення конкурсу: 11.10.2021 об 11год. в приміщенні Чортківської міської ради (м.Чортків Тернопільської області, буд.21, 48500, каб.№6) .

За інформацією щодо умов проведення конкурсу звертатися до Управління комунального господарства, архітектури та капітального будівництва Чортківської міської ради. Тел. (03552) 2-27-98.

         Основні кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
– наявність матеріально-технічної бази;

– досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

– наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Послуги з вивезення твердих та рідких побутових відходів повинні надаватись на території міста Чорткова та старостинських округів Чортківської міської територіальної громади (11985,1га.). Об’єктами утворення побутових відходів за джерелами їх утворення є багатоквартирні житлові будинки (268од.), одноквартирні житлові будинки (6823од.), підприємства, установи, організації. Більш детальна інформація зазначена в конкурсній документації.

Подати конкурсні пропозиції можна особисто або поштою на адресу: Тернопільська область, м. Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21, Управління комунального господарства, архітектури та капітального будівництва Чортківської міської ради.

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій –11.10.2021 до 09 год.

Рубрики: Оголошення

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту