Чортків online

За спалювання сухого листя чи трави – штраф від 340 до 1700 грн!

Осіння пора – час господарювання на городах, подвір’ях та прибудинкових територіях. Закінчується, зазвичай, таке прибирання спалюванням сухої рослинності. У такому випадку наведення чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки для людей та довкілля.
?Згідно з згідно п.8, ч. 2.4, розділу 2 «Правил благоустрою м. Чорткова» громадянам забороняється спалювати суху природну рослинність або її залишки. Це – пряме порушення природоохоронного законодавства, що може завершитись накладанням штрафу як на фізичних (від 340 до 1360 грн), так і на юридичних осіб (від 850 до 1700 грн).
Окрім того, паління сухостою може стати причиною пожежі. В такому випадку винуватець нестиме кримінальну відповідальність.
?Варто наголосити, що дим від спаленої рослинності складається з дрібних часточок, які містять компоненти-забруднювачі. При потраплянні в органи дихання, ці мікроскопічні часточки можуть досягти найглибших ділянок легень і залишатися там місяцями і навіть роками, спричинюючи респіраторні захворювання. У більшості випадків листя не горить, а просто тліє, чим сприяє вивільненню великої кількості вуглеводнів.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту