Проект порядку денного двадцятої шостої позачергової сесії Чортківської міської ради VІІІ скликання, засідання якої відбудеться 17 вересня 2021 року
- Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Чортківської міської ради в новій редакції.
- Про внесення змін до рішення міської ради від 27 листопада 2020 року №18 «Про затвердження Регламенту Чортківської міської ради VІІІ скликання».
- Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Чортківська міська стоматологічна поліклініка» Чортківської міської ради на 2021-2023 роки в новій редакції.
- Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 18 травня 2021 року №246 «Про затвердження Програми реставрації Старої ратуші (охор. № 65-М) у місті Чортків на 2021-2022 роки».
- Про створення опорногозакладу загальної середньої освіти.
- Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року №142 «Про бюджет Чортківської міської територіальної громади на 2021 рік».
- Про внесення змін до рішення міської ради від 27 серпня 2021 року №614 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передачу земельних ділянок безоплатно у власність громадянам в с. Біла Чортківського району Тернопільської області».
- Про внесення змін до рішення міської ради від 27 серпня 2021 року №634 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам в м. Чорткові Тернопільської області».
Останні новини
До 1,6 мільйона гривень на ветеранський бізнес — стартує грантова програма «Варто РОБИти СВОЄ 2.0»
Ветерани, ветеранки, їхні родини та родини загиблих Захисників і Захисниць можуть взяти участь у …Читати даліЧОРТКІВСЬКА «ПЕРВИНКА» ЕКОНОМИТЬ ДО 72% ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ЗАВДЯКИ СОНЯЧНИМ ПАНЕЛЯМ
Чортківський центр первинної медико-санітарної допомоги доводить: енергонезалежність – це реальність, а не мрія. Завдяки …Читати даліПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ПАРКУВАННЯ ФІКСУЄТЬСЯ І ШТРАФУЄТЬСЯ
Нещодавно завершено роботи з облаштування нового безбар’єрного пішохідного переходу на вулиці Ст.Бандери, поблизу старої …Читати даліПОРУШНИЦЮ ВСТАНОВИЛИ ПО КАМЕРАХ: ВИКИНУЛА СМІТТЯ НА УЗБІЧЧЯ
У Чорткові вкотре зафіксували випадок порушення правил благоустрою – мешканка викинула сміття на узбіччя …Читати даліДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ АПТЕЧНОГО БІЗНЕСУ
З 1 липня 2025 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13.12.2024 № 1417, …Читати далі