Чортків online

Дорогі жителі Чортківської громади!

Наприкінці вересня в Україні традиційно відзначають День усиновлення. Це свято людяності, милосердя та великодушності, яке невипадково збігається із днем святих Віри, Надії, Любові та Софії. Це тепле свято усіх батьків та дітей, які волею долі стали однією сім’єю.
Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями і приємними клопотами. Взяти на виховання дитину – дуже відповідальний та нелегкий крок. Усиновлювачі заслуговують на велику повагу та пошану оточуючих.
На сьогоднішній день 10 сімей нашого міста, в яких виховуються 11 усиновлених дітей віком до 18 років, роблять по-християнськи благородну неоціненно важливу справу, 7 дітей виховуються в сім`ях опікунів та піклувальників, 15 дітей отримали право щодня пригортатися до мами і тата в прийомних сім`ях та дитячому будинку сімейного типу в місті Чорткові. А ще 7 дітей, які можуть бути усиновленими, чекають на свою родину.
Від щирого серця вітаю усі сім’ї, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Дорогі усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, низький уклін вам за вашу доброту, любов, піклування, за готовність віддати частину свого серця малечі, яка так потребує батьківського тепла.
З повагою –
міський голова Чорткова
Володимир Шматько

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту