Чортків online

98,5% госпіталізованих із COVID-19 у Чортківській «інфекційній» – невакциновані

98,5% людей, яких госпіталізовували з COVID-19 у 2021 році у інфекційне відділення Чортківської центральної міської лікарні, були невакцинованими, тобто не отримали двох доз антиковідної вакцини.
 
Серед 593 людей, котрі від початку року потрапляли у інфекційне відділення з діагнозом «коронавірус», лише 8 – були повністю вакциновані ❗. Зі слів лікаря-анестезіолога Дениса Хаблака, всі вакциновані легко, без ускладнень, перенесли хворобу.
 
Дана статистика – зайве свідчення дієвості вакцинації у боротьбі проти пандемії! Тож якщо ви ще не щеплені, не зволікайте – вакцинуйтесь та захистіть себе від тяжкого перебігу COVID-19 та його наслідків. Щепитися варто навіть тим, хто вже перехворів, адже наразі невідомо, скільки саме триває природний імунітет після перенесеного захворювання.
 
?Вакцинуватись можна у центрі масової вакцинації, що знаходиться у приміщенні «Палацу дітей та юнацтва» за адресою: м. Чортків, вул. Івана Франка, 2, або ж у Центрі первинної медико-санітарної допомоги: м. Чортків, вул. Пігути, 29.
 
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту