Чортків online

Оголошення про конкурс

Управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника Білівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Чортківської міської ради Тернопільської області, розташованої за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, село Біла, вулиця Буракова, 34

  1. Вимоги до керівника: керівником опорного закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

2.Для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади керівника Білівського опорного закладу загальної середньої освітиІ-ІІІ ступенів Чортківської міської радив управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради до 08 листопада 2021 року (м. Чортків, вул. Шевченка, 21, міська рада, 2 поверх, каб. 20-22) кандидати подають такі документи:

 заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

 автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

 копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

 копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) з додатком, що є його невід’ємною частиною;

 копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

 довідку про відсутність судимості;

– довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

 мотиваційний лист, складений у довільній формі;

 подання документа, що підтверджує вільне володіння державною мовою.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

  1. Початок конкурсного відбору відбудетьсяо 14:00 год. 11.11.2021р. в Чортківській міській раді(м. Чортків, вул. Шевченка, 21, міська рада, 2 поверх, сесійна зала).

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

 перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативноправових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 988р;

 перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового або усноговирішення ситуаційного завдання;

 публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку опорного закладу загальної середньої освітиІ-ІІІ ступенівЧортківської міської ради та його філій, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

 

  1. Прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Лобовська Оксана Іванівна – головний спреціаліст управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради, е-mail: yomschmr@chortkivmr. gov. ua, тел. 2 12 77.

Оплата праці керівника опорного навчального закладу встановлюється штатним розписом у відповідності до наказу МОНУ від 26.09.2005 р. №557 зі змінами.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту