Чортків online

Медсестри Чортківської «первинки» пройшли триденний інтенсив у Житомирі

Протягом 26-28 вересня п’ять медсестер Чортківського центру первинної медико-санітарної допомоги взяли участь в інтенсивні «Медсестра з розширеними повноваженнями», який проходив на базі Житомирського медичного інституту.

Загалом, впродовж трьох днів чортківські медсестри відвідали комунікаційні та клінічні класи, брали участь у пленарних сесіях, взяли участь в майстер-класах, відпрацьовували клінічні навички, поглибили знання з основ ЕКГ.

Вже після повернення, здобутими навичками та знаннями медсестри поділилися із своїми колегами Чортківського центру первинної медико-санітарної допомоги.

«Ще у травні наш медичний заклад потрапив до вісімки найкращих медичних закладів країни у рамках пілотного проекту «Медсестра з розширеними повноваженнями», обійшовши декілька десятків інших установ. Відтак, наші сестри медичні отримали чудову нагоду поглиблювати та удосконалювати свої знання і навички, дізнаватися нове від провідних експертів.

Деякі маніпуляції на прийомі у сімейних лікарів може проводити саме сестра медична, це набагато пришвидшує весь процес. А такі інтенсиви неабияк допомагають медсестрам відчувати себе не менш важливими за лікарів», розповіла заступниця головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Ружніцька.

Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua