Чортків online

FASHION DAY: вихованці дитячого садочку «Золота рибка» презентували унікальну колекцію одягу

Справжнісінький показ мод сьогодні влаштували вихованці дошкільного навчального закладу №1 («Золота рибка»). Унікальністю нової колекції суконь стала їх природність та екологічність, адже всі костюми пошиті з натуральних тканин та оздоблені природними матеріалами – листям, ягодами, шишками, насінням, мохом лозою, сухоцвітами тощо.

Створювали вбрання для юних моделей працівники навчального закладу самотужки. Бурхливими оплесками та букетами із сухоцвітів оцінили дефіле дівчаток справжнісінькі джентльмени та модники – хлопчики з тієї ж групи та майбутні випускники садочку.

Розповідаючи про захід, керівниця ДНЗ Раїса Обшарська зазначила: «Сьогоднішнє покоління без вагань називають цифровим, поколінням нових, сучасних технологій. А ось наші вихованці – це вже покоління «альфа», вчені стверджують, що саме у них буде зовсім інше ставлення до планети та природи. Найбільше їх буде хвилювати стан екології та порятунок нашої Землі, а екологія стане стилем їх життя.

Сьогодні ми хотіли продемонструвати, що все модне та красиве вже давно закладено у природі. Хтозна, можливо через декілька десятків років намисто із калини та шубки із моху заполонять гардероби усіх красунь». 

Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту