Чортків online

Внутрішній дворик Чортківської публічної бібліотеки повністю реконструюють

 
✅Проект повної реконструкції внутрішнього дворику Чортківської публічної бібліотеки здобув перемогу у гранті DREAMactions 4.0, організованому CANactions School та Western NIS Enterprise Fund та Astarta-Kyiv. Передбачається, що це стане місцем для проведення творчих зустрічей, вечорів кіно та інших, не менш цікавих, освітніх і мистецьких подій.
«У дворику можна буде зручно вмоститися із улюбленою книгою почитати, чи провести цікавий атмосферний літературний вечір. Плануємо облаштувати двір садовими меблями, додати побільше зелених насаджень, встановити велопарковку та обладнати місце для відкритої майстерні, ярмарки, виставок та експозицій. Це буде так звана жива локація із постійним календарем подій для людей різних інтересів та віку», – розповіла керівниця Чортківської публічної бібліотеки Ірина Брунда.
✅До слова, вартість реалізації проекту – 100 тисяч гривень, які виділять організатори конкурсу. Окрім того, за умовами гранту, обов’язково повинна бути фінансова підтримка у розмірі 30% від суми. Тож, 15 тис. гривень виділить будівничий волонтерський проект «Будуємо Україну разом» (БУР) та 15 тис. грн. дофінансують із бюджету Чортківської громади.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту