У міській раді пройшли навчання з питань пожежної безпеки
Сьогодні, 22 грудня, рятувальники пожежно-рятувальної частини Чортківського району (ДПРЧ-6) провели навчання з питань пожежної безпеки для працівників міської ради.
В рамках навчання в міськраді змоделювали виникнення надзвичайної ситуації. За легендою, в сесійній залі відбулось загорання, що призвело до чималого задимлення. Відтак, для усіх пролунав сигнал, який сповіщав про необхідність евакуації. Після прибуття пожежників виявилось, що один із працівників не встиг вчасно покинути приміщення і потребує першої медичної допомоги.
Окрім того, головний інспектор Чортківського РУ ГУДСНС у Тернопільській області Андрій Кастранець провів інструктаж з правильного використання порошкового вогнегасника.
«Правильні і злагоджені дії при виникненні надзвичайної ситуації – запорука успіху. Тому всі повинні бути готові і знати, як діяти під час пожежі, як загасити вогонь та надати першу медичну допомогу потерпілому. Холодний розумі і розважливість – головні ваші помічники у небезпечних для життя та здоров’я умовах», – зазначив Андрій Кастранець.
До слова, окремі бригади рятувальників сьогодні протягом дня проводять профілактичні бесіди із мешканцями громади.

Останні новини

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ «ДОРОГИ В ЖИТТЯ»: ВДАЛОСЯ ЗАЛУЧИТИ 400 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ГРАНТОВОЇ ПІДТРИМКИ
Завдяки успішній співпраці ГО «Лебедята», комунального закладу «Дорога в життя» та за фінансової підтримки …Читати далі
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА 35-ОЇ РІЧНИЦІ З ДНЯ ВІДНОВЛЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
23 серпня 2026 року 9:00 год – Урочисте підняття Державного прапора України (на горі …Читати далі
ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ ЗВІТУВАВ ПРО РОБОТУ
На черговому засіданні виконавчого комітету, що відбувся у середу, 19 серпня, про надані поліцейські послуги, …Читати далі
20 СЕРПНЯ ГОЛОВНЕ НАЦІОНАЛЬНЕ СВЯТО ВІДЗНАЧАЮТЬ В УГОРЩИНІ
20 серпня наші друзі з міста-партнера Айка, Угорщина, відзначають головне національне свято – День Святого …Читати далі
МАЙБУТНЄ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ НЕ НАЛЕЖИТЬ ОКУПАЦІЇ
Російська окупація створює бар’єри на кожному із цих етапів: обмежує доступ до достовірної інформації та …Читати далі






