Чортків online

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Чортківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі- Звіт) “План дій сталого енергетичного розвитку та клімату Чортківської міської територіальної громади до 2030 року ” (надалі – ПДСЕРК).

План дій сталого енергетичного розвитку та клімату Чортківської міської територіальної громади до 2030 року є стратегічним документом спрямованим на досягнення сталого розвитку Чортківської МТГ шляхом впровадження енергоефективних заходів, спрямованих на пом`якшення наслідків зміни клімату у ключевих секторах, заходів пов`язаних з адаптацією до зміни клімату та проведення інформаційно- просвітницьких кампаній на енергоощадливу тематику.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП – Чортківська міська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення Звіту про СЕО – 27-12- 2021.

Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з 27-12- 2021 по 30-01- 2022.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій. Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту ДДП та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє. Громадські слухання щодо проєкту документу державного планування не проводитимуться.

Ознайомитися із проектом ДПП, Звітом та отримати екологічну інформацію, у тому числі пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується ДДП, можливо на офіційному сайті Чортківської міської ради – https://www.chortkivmr.gov.ua /, а також у приміщенні Чортківської  міської ради за адресою: 48500, Україна, обл. Тернопільська, м. Чортків, вул. Т. Шевченка, 21.

Орган, до якого подаються зауваження – Надання письмових зауважень та пропозицій до Чортківської  міської ради за адресою: 48500, Україна, обл. Тернопільська, м. Чортків, вул. Т. Шевченка, 21. На електронну адресу: info@chortkivmr.gov.ua, з темою листа «До Звіту про стратегічну екологічну оцінку».

Строки подання зауважень і пропозицій – 30 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з 27-12- 2021 по 30-01- 2022

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Управління  екології та природних ресурсів Тернопільської облдержадміністрації  (https://ecoternopil.gov.ua/), Управління  охорони здоров’я Тернопільської  облдержадміністрації ( https://uozter.gov.ua/)  та Чортківської  міської ради – (https://www.chortkivmr.gov.ua/)

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

 

Міський голова                                                                                                                                                                                                                          Володимир ШМАТЬКО

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту