КОНКУРС З ВІДБОРУ ЕКСПЕРТІВ
КОНКУРС З ВІДБОРУ ЕКСПЕРТІВ
Чортківська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності.
1.Назва об’єкта: частина нежитлових приміщень поліклініки.
Місцезнаходження: м.Чортків, вул. Дмитра Пігута,31Б.
Мета проведення незалежної оцінки: з метою передачі в оренду.
Відомості про об’єкт: частина нежитлових приміщень поліклініки, загальною
площею 49,6 кв.м.
Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії необхідні документи, з переліком яких можна ознайомитися за адресою: Чортківська міська рада кабінет №16, вул. Тараса Шевченка, 21, м.Чортків або за телефоном (03552) 2-03-85.
Конкурсну документацію слід подавати до загального відділу міської ради за адресою: м. Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21, каб. 5 (з відміткою «На конкурс») за
чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу. Останній день подачі заяв – 14 січня 2022 року о 16.00.
Конкурсна пропозиція претендента подається окремо в запечатаному конверті (з відміткою «Пропозиція на конкурс») і має містити пропозицію щодо вартості виконаних робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, рецензію на звіт, а також терміну виконання робіт в календарних днях.
Конкурс відбудеться 20 січня 2022 року о 10.00 за адресою: 48501, м. Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21, каб. 16, тел. для довідок: (03552) 20385.
2.Назва об’єкта: нежитлові приміщення ЗОШ №6 .
Місцезнаходження: м.Чортків, вул. Залізнична,10.
Мета проведення незалежної оцінки: з метою передачі в оренду.
Відомості про об’єкт: нежитлове приміщення ЗОШ №6, загальною площею 47,9 кв.м.
Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії необхідні документи, з переліком яких можна ознайомитися за адресою: Чортківська міська рада кабінет №16, вул. Тараса Шевченка, 21, м.Чортків або за телефоном (03552) 2-03-85.
Конкурсну документацію слід подавати до загального відділу міської ради за адресою: м. Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21, каб. 5 (з відміткою «На конкурс») за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу. Останній день подачі заяв – 14 січня 2022 року о 16.00.
Конкурсна пропозиція претендента подається окремо в запечатаному конверті (з відміткою «Пропозиція на конкурс») і має містити пропозицію щодо вартості виконаних робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, рецензію на звіт, а також терміну виконання робіт в календарних днях.
Конкурс відбудеться 20 січня 2022 року о 10.00 за адресою: 48501, м. Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21, каб. 16, тел. для довідок: (03552) 20385.
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі