Чортків online

Так у Чортківській лікарні ще не годували: реформи дають результат

У Чортківській центральній міській лікарні продовжуються позитивні зміни. Реформи торкнулись і харчування пацієнтів. У доволі стислі терміни було повністю змінено всю систему надання послуг з харчування, а покращення відмічають чи не всі пацієнти, котрі перебували на стаціонарному лікуванні у нашій лікарні протягом останнього часу.
 
Як розповів в.о. головного лікаря Чортківської міської лікарні Ростислав Шульський, міський голова Чорткова Володимир Шматько влітку минулого року, починаючи реформування лікарні, особливу увагу першочергово акцентував саме на необхідності швидко покращити харчування пацієнтів. Адже ситуація була, м’яко кажучи, не найкращою.
 
«Раніше лікарня закупляла на тендерах продукти, де у підвальному приміщенні потім готувались страви для пацієнтів. Там і погана вентиляція, і надмірна вологість повітря, через що продукти часто швидко псувались, за тими продуктами не було ніякого контролю. Окрім того, все оснащення – старезне, споживало великі об’єми електроенергії. І працювало у харчоблоці 11 людей. Все це разом обходилось лікарні до 5 мільйонів гривень в рік», – розповідає Ростислав Шульський.
 
Тепер ж харчування пацієнтів у Чортківській ЦМЛ перевели на аутсорс. Тендер на надання послуг виграло місцеве кафе «Золота Нива». До лікарні привозять вже готові до споживання страви. Із лютого та до кінця року харчування пацієнтів обійдеться у 4 мільйони гривень. Вартість трьохразового харчування на одну людину вартує 70 гривень. Як бачимо, суттєвої різниці фінансування харчування не зазнало, втім пацієнти відразу відчули кардинальні зміни між тим, що було і тим, як стало зараз.
 
Зокрема позитивні зміни відзначає і 74-річна жителька Чорткова Марія Петрівна Тобілко. Жінка протягом двох тижнів перебувала на лікуванні у кардіологічному відділенні лікарні. Будучи у міській раді по справах та випадково зустрівшись із Володимиром Шматьком, розповіла про свої думки щодо реформи медицини у Чорткові:
 
«Дуже покращилось ставлення медичних працівників до людей,особливо молодших медичних сестер. Я одинока жінка, тож без їхньої допомоги мені було б значно скрутніше.
 
Особливо сподобалось, як у лікарні почали годувати! Їжа смачна та корисна, щодня інші страви, все свіже, порції великі!
 
Також здивувалась, що мене безкоштовно забезпечували необхідними ліками. Препарати Діокор, Діфорс, Конкор, вата, бинти, шприци – все безкоштовно! У лікарні тепло, є гаряча вода, є де прийняти душ, це теж дуже важливо. Зміни на краще просто величезні, тому щиро розказую про те, що бачила».
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту