Чортків online

У Чорткові учасникам російсько-української війни виділили землю під житлову забудову

✅На черговому засіданні сесії для 10 учасників російсько-української війни виділили земельні ділянки загальною площею близько 0,08 га. Землі знаходяться в районі вулиць Богдана-Ігоря Антоновича та Петра Чубинського. На цій території розроблений та затверджений детальний план будівництва, в який включена 61 ділянка.
✅Варто зазначити, що раніше в даному районі вже виділили землі під забудову для 36-ох бійців – мешканців громади, а ще 14 ділянок на даний момент залишаються в резерві для сімей загиблих воїнів, поранених, а також жінок, котрі брали участь в російсько-українській війні.
?«Розробляючи Генеральний план міста, ми передбачили в районі вулиць Богдана-Ігоря Антонича та Петра Чубинського індивідуальне житлове будівництво спеціально для учасників російсько-української війни. Загальна площа території – 7,49 га, з яких 5,18 га – під житлову забудову.
Зауважу, що це фактично остання вільна земельна ділянка у Чорткові з відповідним цільовим призначенням. Тож виділити її під забудову людям, які боронили і боронять нас від окупантів, – точно найкраща ідея!», – зазначив Володимир Шматько.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту