На Тернопільщині запровадили комендантську годину
На території Тернопільської області запроваджено комендантську годину з 22.00 до 6.00!
Це означає:
❌заборону громадянам перебувати з 22:00 до 6:00 ранку на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень, які будуть надаватися виключно працівникам підприємств та організацій, що забезпечують життєдіяльність громади;
❌заборону руху власного транспорту.
Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу
На підставі рішення виконавчого комітету від 02 червня 2026 року №140 «Про оголошення конкурсу …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКІ ПОВІТРЯНІ ГІМНАСТКИ – ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ!
У місті Коломия на Івано-Франківщині відбулися Всеукраїнські змагання з повітряних дисциплін Prosto Champ за підтримки …Читати далі
ДЛЯ ПОТРЕБ ЧОРТКІВСЬКОГО ВОДОКАНАЛУ ВСТАНОВИЛИ ВЖЕ СЬОМУ СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ!
\ Унікальний для України проєкт «Сонячний Чортків» чи не щотижня розростається та розширюється! Лиш нещодавно …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКІ СПОРТСМЕНИ ВИБОРОЛИ 19 МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ З КЛАСИЧНОГО ЖИМУ ШТАНГИ
5-7 червня відбувся Відкритий чемпіонат Тернопільської області з класичного жиму штанги лежачи серед усіх …Читати далі
ЦІКАВИЙ ВАРІАНТ ПАРКУВАННЯ У ЧОРТКОВІ: КОЛИ ВЛАСНА ЗРУЧНІСТЬ ВАЖЛИВІША ЗА ПОВАГУ ДО ГРОМАДИ
Муніципальна інспекція бачила чимало цікавого – де тільки не паркують автомобілі в нашому місті. …Читати далі






