ВІДДІЛ ПЕРЕЛИВАННЯ КРОВІ ПРАЦЮВАТИМЕ І ЗАВТРА – У НЕДІЛЮ
У зв’язку з складною ситуацією виникла потреба завчасного поповнення банку крові, тож відділ переливання крові Чортківської центральної міської лікарні працюватиме і завтра, у неділю.
Кров можна здати натще з 9:30 до 12:30 у 321/322 кабінетах поліклінічого відділення лікарні. При собі необхідно мати паспорт.
Просимо відгукнутись усіх небайдужих!
Останні новини

ДЛЯ ПОТРЕБ ЧОРТКІВСЬКОГО ВОДОКАНАЛУ ВСТАНОВИЛИ ВЖЕ СЬОМУ СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ!
\ Унікальний для України проєкт «Сонячний Чортків» чи не щотижня розростається та розширюється! Лиш нещодавно …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКІ СПОРТСМЕНИ ВИБОРОЛИ 19 МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ З КЛАСИЧНОГО ЖИМУ ШТАНГИ
5-7 червня відбувся Відкритий чемпіонат Тернопільської області з класичного жиму штанги лежачи серед усіх …Читати далі
ЦІКАВИЙ ВАРІАНТ ПАРКУВАННЯ У ЧОРТКОВІ: КОЛИ ВЛАСНА ЗРУЧНІСТЬ ВАЖЛИВІША ЗА ПОВАГУ ДО ГРОМАДИ
Муніципальна інспекція бачила чимало цікавого – де тільки не паркують автомобілі в нашому місті. …Читати далі
УВАГА! РЕМОНТНІ РОБОТИ ПО ВУЛИЦІ СТЕПАНА БАНДЕРИ!
У зв’язку з ліквідацією аварійності ділянки дороги по вул. Ст.Бандери (зокрема від Домініканського костелу …Читати далі
У ШКОЛАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОНУЛАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК
Сьогодні, 4 червня, у школах Чортківської громади пролунав останній дзвоник. Для більшості учнів він …Читати далі






