Чортків online

Оголошення про проведення громадського обговорення

Оголошення про проведення громадського обговорення за розпорядженням міського голови «Про організацію та проведення публічного громадського обговорення»

Чортківська міська рада повідомляє, що з метою врахування зауважень і пропозицій громадськості щодо їх думки під час прийняття відповідного рішення, беручи до уваги рекомендації комісії при виконавчому комітеті Чортківської міської ради (протокол засідання від 21.04.2022), відповідно до Закону України від 24.05.2012 № 4865-VI «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», реалізації законного права населення Чортківської міської громади на участь у громадському обговоренні, що враховує взаємні інтереси та виключає виникнення соціальних конфліктів, відповідно до розпорядження міського голови від 21.04.2022 № 81 – од «Про організацію та проведення публічного громадського обговорення» на тему: «Про перейменування вулиці Юрія Гагаріна».

З 22 квітня 2022 року по 22 червня 2022 року будуть проведені консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення з громадськістю на тему: «Про перейменування вулиці Юрія Гагаріна».        Консультація з громадськістю стосується виключно населення Чортківської міської територіальної громади.

Ознайомитися з текстом можна на офіційному вебсайті Чортківської міської ради https://www.chortkivmr.gov.ua/ .   

Основною метою перейменування вулиці Юрія Гагаріна, є виконання вимог чинного законодавства, розпорядження міського голови.

З метою отримання консультації щодо проведення громадських обговорень на тему: «Про перейменування вулиці Юрія Гагаріна» можна звернутися до відповідальних осіб:

Грещук Василь Степанович – начальник відділу архітектури та містобудівного кадастру управління комунального господарства, архітектури та капітального будівництва Чортківської міської ради (вул. Тараса Шевченка, 21, 19 каб.);

Мацишин Зоряна Володимирівна – головний спеціаліст відділу архітектури та містобудівного кадастру управління комунального господарства, архітектури та капітального будівництва Чортківської міської ради (вул. Тараса Шевченка, 21, 19 каб.).

Письмові пропозиції та зауваження до проєкту на тему: «Про перейменування вулиці Юрія Гагаріна» можна надавати з 22 квітня 2022 року до 23 травня 2022 року на електронну пошту —  https://www.chortkivmr.gov.ua/ із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає. Анонімні пропозиції та зауваження не розглядаються.

Інститути громадянського суспільства, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження.

Пропозиції та зауваження у рамках громадського обговорення, фіксуються протоколом під час проведення засідання за круглим столом      23 червня 2022 року о 10.00 год. у залі засідань адміністративної будівлі за адресою: вул. Тараса Шевченка, 21, м. Чортків. Невід’ємною частиною даного протоколу є лист реєстрації учасників публічного заходу. Пропозиції та зауваження можуть повністю чи частково бути враховані або мотивовано відхилені.

Робоча група з підготовки на тему: «Про перейменування вулиці Юрія Гагаріна» визначена відповідальною за обробку, аналіз, обґрунтування пропозицій та зауважень від громадськості.

Протокол доводиться до відома громадськості шляхом оприлюднення на веб-сайті Чортківської міської ради https://www.chortkivmr.gov.ua/ протягом трьох робочих днів з дня проведення громадського обговорення.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту