Оголошення про конкурс!
Чортківська міська рада оголошує конкурс на визначення виконавців послуг з вивезення твердих побутових відходів
Відповідно до вимог Законів України «Про житлово-комунальні послуги»,«Про відходи», керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Чортківської міської ради з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану території Чортківської міської територіальної громади, оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів від населення, підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання на території Бичківського старостинського округу №1, Білівського старостинського округу №2, Росохацького старостинського округу №3, Скородинського старостинського округу №4, Горішньовигнанського старостинського округу №5, Пастушівського старостинського округу №6 Чортківської міської територіальної громади.
Організатор конкурсу: виконавчий комітет Чортківської міської ради.
Юридична адреса: Тернопільська обл.,м. Чортків, вул. Тараса Шевченка, буд.21.48500 тел. (03552) 2-27-98.
Підстава для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Чортківської міської ради від 19 квітня 2022 року №104
Місце і час проведення конкурсу:30 травня 2022 року об 11:00 год за адресою: 48500, Тернопільська область, м. Чортів, вул. Т. Шевченка 21, каб.№6.
За додатковою інформацією щодо умов проведення конкурсу звертатися до управління комунального господарства, архітектури та капітального будівництва Чортківської міської ради тел.(03552) 2-27-98.
Основні кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
- Наявність матеріально-технічної бази;
- Досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів;
- Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;
Послуги з вивезення твердих побутових відходів повинні надаватись на старостинських округах Чортківської міської територіальної громади. Об’єктами утворення твердих побутових відходів за джерелами їх утворення є підприємства, установи, організації, одноквартирні житлові будинки. Більш детальна інформація зазначена в конкурсній документації.
Подати конкурсні пропозиції можна особисто або поштою на адресу: Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Т. Шевченка 21, Управління комунального господарства, архітектури та капітального будівництва Чортківської міської ради.
Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – 30. 05. 2022 до 09:00 год.
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі