ЧОРТКІВ ЄДНАЄ: ВИМУШЕНІ ПЕРЕСЛЕНЦІ РАЗОМ ІЗ МІСЬКОЮ РАДОЮ ПРЕТЕНДУВАТИМУТЬ НА ГРАНТ
Від часу повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну до Чортківської громади приїхало понад 4 тисячі вимушених переселенців з різних регіонів країни. Понад 2800 із них наразі живуть у нашій громаді. Більше того, багато людей готові залишитись тут назавжди. При чому люди це найрізноманітніших професій – архітектори, державні службовці, проектанти, власники малого та середнього бізнесу, люди зі сфери сільського господарства тощо. Частина із них, так званий актив, відгукнулись на пропозицію міського голови Чорткова Володимира Шматька спільно взяти участь у грантовій програмі ENGAGE Project Ukraine.
Що це таке – читайте детальніше нижче.
На зустріч прибули майже три десятки вимушених переселенців, котрі хочуть бути максимально корисними для громади, котра її гостинно прийняла, надала житло, декого і працевлаштувала. Фактично усі вони, з їхніх слів, не проти залишитись у Чорткові назавжди та пов’язати життя із містом над Серетом. Відтак шукають тут своє місце.
Отож, у чому суть проекту? Переселенці Чортківської громади повинні описати одну із проблем, із якою зіткнулись, прибувши сюди, та запропонувати шлях її вирішення. Власне на вирішення цієї проблеми переможець програми ENGAGE Project Ukraine отримає 100 тисяч американських доларів.
Зважаючи на те, що люди до Чортківської громади приїхали із різних регіонів України, з великих міст-мільйонників та із зовсім невеличких населених пунктів, кожен у тепер вже рідному Чорткові хотів би додати те, чого йому персонально не вистачає.
Серед попередньо озвучених ідей для написання заявки на грантову програму називали:







Останні новини
ЧОРТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №7 ТА ЛІЦЕЙ №1 ІМ. М. ШАШКЕВИЧА – ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО ЕТАПУ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)
Протягом двох днів – 21-22 травня – у Чорткові проходив міський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної …Читати даліУ ЧОРТКОВІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГЕРОЇВ…
Сьогодні, 23 травня, на площі Героїв Євромайдану у Чорткові велелюдно відзначили День Героїв. Сім’ї …Читати даліДо уваги жителів села Біла!
Кожної першої п’ятниці місяця з 10:00 до 13:00 в адміністративному будинку с. Біла (колишня сільська …Читати даліЧОРТКІВСЬКА ГРОМАДА – УЧАСНИЦЯ ПРОЄКТУ GIZ ЩОДО ЕНЕРГЕТИЧНОЇ СТІЙКОСТІ
Чортківська громада пройшла конкурсний відбір для участі у розробці пілотного техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) в …Читати даліДО 5 ЧЕРВНЯ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНІ З ОБМЕЖЕНОЮ ПРИДАТНІСТЮ МАЮТЬ ПОВТОРНО ПРОЙТИ ВЛК
Міністерство оборони України нагадує: громадяни, які є військовозобовʼязаними і до 4 травня 2024 року …Читати далі