Чортків online

Футбол єднає і допомагає! Кристал – Зірки Тернопільського футболу 2:4

Великий ажіотаж серед чортківських вболівальників викликав благодійний футбольний матч між командами місцевого ФСК «Кристал» та збірної «Зірок Тернопільського футболу». Декілька сотень фанатів гри мільйонів подивились видовищний поєдинок, цим самим допомогли Збройним силам України, зібравши майже 30 тисяч гривень.
Гравців на футбольне поле вивели діти вимушених переселенців, котрі, тікаючи від війни, знайшли прихисток у Чортківській громаді.

Цілком очевидно, що зіркові футболісти Тернопільщини з перших хвилин прибрали м’яча до своїх ніг. Тому вже на 15-ій хвилині рахунок ставив 0:2 на користь тернополян. Спершу відзначився Андрій Різник, а подвоїв перевагу Ігор Гатала. За декілька хвилин рахунок міг дійти до розгромного, але досвідчений голкіпер «Кристала» Іван Плекан парирував пенальті.

Другий тайм розпочався знову із шквальних атак тернопільської команди. Спершу свіжий Андрій Малащук, який лише з’явився на полі, розписався у воротах чортків’ян, а потім представник луцької «Волині» Максим Войтіховський, вийшовши на рандеву із голкіпером, переграв його.

Забивши чотири рази, тернополяни відійшли на свою половину поля, що розв’язало руки (чи то ноги) гравцям «Кристала». Під завісу матчу захисник Арсен Чубатий ударом головою забив перший гол, а на останніх хвилинах Олег Хруставка своїм ударом скоротив відставання до двох м’ячів.

Після фінального свистка рефері була спільна фотосесія команд та їхніх наставників, а також кожен охочий міг сфотографуватися з учасниками матчу та взяти в них на пам’ять автограф.

Оскільки матч був благодійним, як повідомили його організатори, завдяки проданим квиткам та програмкам, а також аукціону у перерві матчу, вдалося загалом зібрати 29 780 грн! Усі кошти будуть направлені на рахунок Координаційного центру АФТ для допомоги Збройним силам України!

***
«Кристал» (Чортків) – Зірки тернопільського футболу – 2:4 (0:2)
11 травня 2022 р. Чортків. Стадіон «Харчовик». 500 гл. +20 град.
Арбітр – Володимир Пиндиківський (Бучач), асистенти – Дмитро Кіцкай (Бучач), Денис Кіцкай (Бучач).
«Кристал»: Іван Плекан, Андрій Лемішко, Арсен Чубатий, Олег Хруставка, Богдан Чинчик, Віктор Цілінський, Ігор Мелешко, Віталій Іваськів, Іван Мацишин, Сергій Скалій-к, Степан Басістий.
На заміну виходили: Роман Ференчук, Арсен Коновал, Роман Феник.
Зірки тернопільського футболу: Руслан Мазур, Ігор Пердута-к, Максим Демчук, Ігор Курило, Сергій Атласюк, Ігор Бадло, Ігор Гатала, Андрій Скакун, Тарас Мороз, Максим Проців, Андрій Різник.
На заміну виходили: Микола Вірковський, Андрій Зінь, Сергій Задорожний, Андрій Понєдєльнік, Максим Войтіховський, Роман Волохатий, Андрій Малащук, Богдан Іванців, Андрій Шпак.
Голи: Андрій Різник (10), Ігор Гатала (15), Андрій Малащук (52), Максим Войтіховський (69), Арсен Чубатий (74), Олег Хруставка (90).
На 17-й хвилині Ігор Курило не реалізував пенальті (воротар).
Попереджені: Богдан Чинчик (79).
Рубрики: Важливі | Новини