Чортків online

Чортків та латвійське Талсі хочуть стати містами-побратимами

Український Чортків в скорім часі отримає ще одне місто-побратим з-за кордону. Сьогодні міський голова Чорткова Володимир Шматько провів перші перемовини із заступником голови Талсійської повітової ради Дайнісом Карольсом, де сторони обговорили спільні подальші кроки, котрі дозволять Чорткову і Талсі стати містами-побратимами.
 
Очільник Чортківської громади розповів латвійському колезі про розв’язану росією повномасштабну війну проти України, про героїчну боротьбу українців як на передовій, так і в тилу, про те, з якими проблемами та викликами зіткнулось місцеве самоврядування, зокрема наша громада.
 
«Латвія, як і Україна, свого часу була під радянською окупацією. Але зараз наш багатомільйонний народ знову змушений відстоювати свою незалежність, хоча фактично ми отримали її три десятиліття тому. Щиро дякую усьому латвійському народу, підтримку якого ми, українці, відчуваємо щодня! Ваша допомога направду безцінна! Тому ми сподіваємось, що Чортків і Талсі стануть містами-побратимами, а співпраця між двома братніми державами лише налагоджуватиметься», – зауважив Володимир Шматько.
 
«Відразу хочу запевнити, що я переконаний, що наші перемовини закінчаться міцним рукостисканням, підписанням документів і Чортків та Талсі стануть містами-побратимами! Також ми всі переконані, що Україна обов’язково переможе у цій війні! І тому ми хочемо почути від вас, чим ми можемо допомогти, чим можемо бути корисні, який внесок у вашу перемогу ми можемо зробити», – розповів Дайніс Карольс.
 
Наступного тижня міські ради Чорткова і Талсі обміняються презентаційними матеріалами, щоб більш детально дізнатись один про одного. Також найближчими днями запланована онлайн-зустріч міського голови Чорткова із мером Талсі, де більш детально обговорюватимуть подальші кроки дозволять українському та латвійському містам стати побратимами.
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту