Чортків online

Повідомлення про оприлюднення

Повідомлення про оприлюднення

заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту

«Детальний план території для розміщення регіонального сервісного центру ТОВ «Укравіт Агро» по вул. Ягільницька в м. Чортків Тернопільської області»

 

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

«Детальний план території для розміщення регіонального сервісного центру ТОВ «Укравіт Агро» по вул. Ягільницька в м. Чортків Тернопільської області» є містобудівною документацією місцевого рівня, що призначений для уточнення положень Генерального плану міста Чортків Тернопільської області, планувальної структури та функціонального призначення території, параметрів забудови з метою розміщення регіонального сервісного центру ТзОВ «Укравіт Агро».

 

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Чортківська міська рада Тернопільської області.

 

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 15-го червня 2022 року і триває до 30-го червня 2022 року.

 

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

 

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Проведення громадських слухань щодо заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Детальний план території для розміщення регіонального сервісного центру ТОВ «Укравіт Агро» по вул. Ягільницька в м. Чортків Тернопільської області» не здійснюється.

 

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування:

Ознайомитись із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Детальний план території для розміщення регіонального сервісного центру ТОВ «Укравіт Агро» по вул. Ягільницька в м. Чортків Тернопільської області» можна в Чортківській міській раді за адресою: м. Чортків, вул. Шевченка, 21.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Детальний план території для розміщення регіонального сервісного центру ТОВ «Укравіт Агро» по вул. Ягільницька в м. Чортків Тернопільської області» також розміщена на офіційному сайті міської ради та доступна за посиланням: https://www.chortkivmr.gov.ua

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки доступне за посиланням: https://www.chortkivmr.gov.ua

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Чортківська міська рада Тернопільської області.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 48500, Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Шевченка, 21.

Електронна адреса: architect.chortkiv@gmail.com

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 15.06.2022 по 30.06.2022.

 

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Чортківська міська рада Тернопільської області.

 

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування:

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

 

Рубрики: Оголошення

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту